| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si poate ma ajuta cineva.
De vreo săptămână am un disconfort la mamelonul stang, ma ustura( de multe ori cand ies in frig chiar daca sunt foarte gros îmbrăcată), dar si atunci cand stau in casa simt.
Mamelonul stang arata foarte "uscat", față de mamelonul drept care arata normal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Stincker3043 a răspuns:

Iti dau un sfat, cu toate ca sunt barbat iti recomand sa nu cauzi tot felul de informatii pe internet fiindca mai mult o sa te sperie chiar daca nu e nimic grav, nu intreba aici fiindca nu cred ca o sa iti raspunda vreun medic specialist. Cel mai bine dupa parerea mea este sa mergi la medic si el iti va spune cum sa te vindeci cat mai repede. Nu cred ca e ceva grav oricum dar cel mai util poate fii un medic. Multa sanatatehappy