| Barnet7576 a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema, mi-a crescut un fel de carne sub testicul in interior si mi s-a lasat acel testicul si mi s-au invinetit de la baza testicului, nu m-am lovit, poate fi cancer testicular?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar medicul te poate lamuri.

| Crackman a răspuns:

Mergi la un medic