| RobertG101 a întrebat:

Mai demult cand puneam ceasul de la telefon sa sune la o ora fixa, cum ar fi la 7:00, reuseam sa ma ridic din pat fara probleme. De aproape trei saptamani insa cand suna alarma, mai motai inca vreo 15, 30 de minute in pat, si dupa ce ma scol inca sunt obosit. Fac miscare mai mult de 30 de minute pe zi, mananc suficient si beau suficienta apa si nu e nicio lumina artificiala in camera in timpul somnului. E posibil sa fie din cauza ca e umed in camera din cauza frigului, sau din alte motive?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Pai incearca sa te mobilizezi

| Mihai_Baiatu_1999 a răspuns:

De obicei atunci cand vrei sa te trezesti dis-de-dimineata trebuie sa faci asta in fiecare dimineata pana te obisnuiesti. Probabil ca nu te-ai trezit intr-o dimineata devreme si ti-ai stricat programul.