| ღBlueAngelღ a întrebat:

Buna seara TPU! happy Cum pot slabi 5 kg sau asa ceva pana pe 15 decembrie? fara diete, capsule de slabit sau ceai verde! va rog! am mare nevoie aspectul meu fizic : Asa la corp nu sunt nici prea piele si os, dar nici balena am burtica putin maricica si picioarele putin grosute am parul saten mediu si ochii caprui, 50-54 kg e cam grav la 13 ani... :/ nu? :/ Cel mai bun raspuns primeste unda! love struck
O seara buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat EXACT ce înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| KaTaa1234 a răspuns:

Buna,pai nu stiu ce sa-ti zic eu am slabit prin sport deci daca vrei sa slabesti ft repede trebuie sa fi imbracata ft calduros si sa fi intro incapere calda si fa sport cam 1h, astfel o sa transpiri si o sa slabesti.