| Slavic a întrebat:

Buna Somnorosilor am o intrebare Pentru voI happy

La ce ora vaţi culcat cel mai tirziu si pînă la ce ora aţi dormit cel mai mult happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

De Revelion m-am culcat la 04:30 dimi love struck. si a dou zi m-am trezit la 13:30 straight face rolling on the floor.

Tu?

| Vizitiul a răspuns:

5 dimineata-ora la care m-am pus in pat si am dormit pana la ora 20, seara.

| User a răspuns:

1. 7 dimineata.
2. 11 dimineata... dupa 11 nu mai pot dormi nici sa ma batistraight face

| Firefly a răspuns:

Cel mai tarziu m-am culcat la 7 dimineata happy
Si am dormit pana la maxim 12 happy

| Slavic explică:

Ehhh eu vam itrecut big grin

Mam culcat la 20. 00 si m-am sculat la 16. 30 laughing

Si cel mai tirziu m-am culcat la 9 sau 10 de revelion big grin

| nobody_9468 a răspuns:

Poi... cel mai tarziu nu m-am culcat deloocbig grin si totusi sa-ti dau o ora la 6 jumate dimineata.
Am dormit o data pana la 2 jumatatebig grin.Chiar daca suna aiurea, asa este!

Bafta.

| irys a răspuns:

Eu m-am culcat tarziu la ora 5 jumatate si m-am trezit la 121!big grintongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la ce ora m-am culcat tarziu? nu m-am cultat in noaptea aia se pune? si in multe alte noptilaughing nu dorm peste zi, dimineata lenevesc un pic dar nu mult 1/2 ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tarziu m-am culcat pe la vreo 3 dimineata si cel mai mult am dormit pana pe la vreo 10-11hee hee. Tu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tarziu la 7 dimineatalaughingsi am dormit cel mai mult pana pe la ora 15:00laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Slavic si nu a crezut familia ca esti "bolnavior"?laughing