| missunderstood a întrebat:

Ştiţi cumva dacă pastilele de slăbit Super Slim în combinaţie cu ceaiul antiadipos au vreo reacţie adversă? adică, le pot lua în acelaşi timp? sau după ce termin spre exemplu de luat pastilele pot începe să beau şi ceaiul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Subscriu la ce a scris anonim.Pastilele de slabit sunt din ce in ce mai periculoase in ultima vreme.Combina sportul cu alimentatia echilibrata(carne slaba de peste sau pui, orez, salate si multe fructe)exluzand fainoasele.

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Buna.Am incercat si eu pastilele Super Slim.Am slabit cateva kg in 2 saptamani doar ca imi era mai tot timpul rau.ma durea capul.Nu le incerca, nu merita sa iti risti sanatatea. Fa sport si tine o dieta!:* funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Termina cu prosiile alea.Pastilele de slabit de orice fel iti produc in organism perturbari periculoase. Misca-ti fundul la sport si lasa PC-ul.Sunteti culmea.

| missunderstood explică:

Bine bine, înţeleg toate astea...am încercat şi metoda cu sport şi dietă echilibrată şi deşi poate nu mă crezi anonim nu stau la pc tot timpulhappy aşa revin, aşa am reuşit să dau numai 2-3 kg într-un timp destul de lung şi renunţam văzând că nu am rezultate.Eu vreau să slăbesc în jur de 10 kg, să ajung la 45.