| andreeav22 a întrebat:

Buna buna, stiti unde gasesc in Iasi pastilele de slabit super slim? eu am luat acum cativa ani si am mers ff bine cu ele

Răspuns Câştigător
| brindusaan a răspuns:

Din cate am gasit pe net incearca la magazinul NATURIST de pe sf. Lazar 21 langa biserica Sf.Paraschiva.Spun ei ca livreaza si la domiciliu.(naturist iasi.ro).Ne zici si noua daca ai gasit si daca au efecthappy.

| andreeav22 explică (pentru brindusaan):

Da am sa merg, eu le am luat acum cativa ani si la mine au avut efect, si am slabit, mi o fost putin rau dar nu o fost ceva de speriat, ideea e k nici nu m am ingrasat dupa aia si am luat doar 2 saptamani, acum fiecare corrp e diferit, dar eu cred ca daca nu sunt luate in exces nu se intampla nimic, dar bineinteles fiecare e liber sa aleaga si sa testeze pe propria piele. mersi o sa caut pe net k nu stiu unde e biserica asta, mersi frumos

| brindusaan a răspuns (pentru andreeav22):

Ma refeream daca gasesti si sunt cele bune, cele care au efect.Pt ca sunt si loturi care nu au nici un efect.

12 răspunsuri:
| miki13 a răspuns:

La farmacie.

| andreeav22 explică (pentru miki13):

Stii o farmacie unde gasesc? eu pe unde am fost au zis ca nu au, mersi frumos

| miki13 a răspuns:

Sau la plafar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa pastilele.
Ce varsta ai?
Mergi pe o alimentatie mai saraca in calorii, fara prajeli, grasimi, dulce in exces, bauturi acidulate si multa miscare.
Te pup!

| AllisonStevens a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa iei pastile de slabit, iti pot altera ritmul cardiac sau pot provoca alte reactii adverse. daca vrei sa slabesti mai bine incearca sa nu mai mananci prajeli, fast food sau dulciuri si fa in fiecare seara 50-100 de abdomene. daca vrei iti pot reconamda cateva filmulete pe youtube cu exercitii fizice care dau roade.

| andreeav22 explică (pentru AllisonStevens):

Eu le am luat acum cativa ani, si am un stil de viata sanatos din punct de vedere alimentar si al miscarii fizice, vreau sa le gasesc pentru ca am nevoie pentru cineva

| AllisonStevens a răspuns (pentru andreeav22):

e foarte bine ca ai un stil de viata sanatos, dar sa stii ca reactiile adverse de la pastilele de slabit se simt in timp, nu neaparat pe moment.

| andreeav22 explică:

Mersi frumos, doar ca eu nu prea am incredere in comenzile online si mi ar placea sa aflu unde ar exista un magazin de unde sa le iau personal

| andreeav22 explică:

Stiti un magazin sau o farmacie unde vand? pentru ca eu pe unde am fost spun ca nu au