| elenacrisssss a întrebat:

.sunt racita din vara, ..oarecum..nu trece o saptamana si iar imi curge nasul..de tusit, nu tusesc! acum de 2 zile ma doare si capul! ce poate fi? oare mi-a ajuns la cap?laughing ...am luat neurofen,. parasinus, modafen!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| D3ll a răspuns:

Pai..., bea ceai de soc (daca vrei poti pune miere) este bun si te scapa de orice raceala big grin

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Poate e sinuzita. Totusi nu sunt medic, asa ca mai bine ai intreba unul.

Răspuns utilizator avertizat