| Brandusan_Elena_1998 a întrebat:

Sunt slaba, dar am burta.Nu stiu de ce,cum sa scap de grasimea de pe abdomen? Repet ca sunt slaba, singurul loc in care am prea multa grasime este burta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| writtennnns72 a răspuns:

Înseamnă că grăsimea la tine se depune pe burtă. Ai grijă ce mănânci şi ce bei, contează foarte mult alimentaţia. Fă abdomene, ştiu că astea sunt bune pentru abdomen. în rest nu ştiu ce să spun, vezi pe youtube sau în caz că vrei ceva cu efect mai rapid du-te la sală!