| Alexandra40000 a întrebat:

Buna TPU
A ținut cineva dieta Oanei Radu? A dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa dieta te ingrasi la loc, ce sa faci altceva, dietele sunt sortite esecului si una din usa a slabit vreo 30 de kg consumand 400 de calori, desigur ca apoi a consumat ca inainte de nebunia asta, a castigat 50 de kg rapid,ce fain, a pierdut masa musculara si a castigat doar grasime, dietele nu functioneaza orice deficit caloric slabeste, si eu iti pot face o dieta, slabesti apoi te ingrasi, sansa sa nu te ingrasi apoi este de 3%

| Adriann007 a răspuns:

Ca sa slabesti sanatos inseamna sa mananci sanatos si sa faci sport. Infometarea nu este o solutie pe termen lung si este chiar periculoasa pentru sanatate.