| nataliaduchess a întrebat:

Ati tinut dieta Dukan? Da cumva rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-am tinut diete si nici n-o sa tin
Eu sunt de parere ca dietele sunt pentru cei care chiar au o problema cu greutate si au 150 de kg.Nu pentru o persoana care are 62 si vrea sa aiba 57(doar un exemplu.)

| sivuelena a răspuns:

Rezultate? 28 kg in 8 luni si tot mai trebuie...