| EuAndreia a întrebat:

Am 13 ani si inaltimea 1.56.Cate kilograme ar trebui sa am daca am 44, 4?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katycc a răspuns:

In mod normal al trebui sa ai aprox 46 de kg.deci u ai o greutate foarte buna pentru inaltimea si varsta ta

1 răspuns:
| DJRocker a răspuns:

Eu zic ca 45 conteaza cat de slaba esti.