| irina222 a întrebat:

Credeti ca e bine la inaltimea de 1.56 sa am 45 de kilograme? ar trebui sa mai slabesc sau sa ma ingras? 1
Multumesc anticipat tuturor celor care ma vor ajuta, voi da fundite!happy

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Este super buna greutatea ta. nu trebuie nici sa slabesti nici sa te ingrasi ar fi bine sa te mentii asa

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca e foarte bine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea, nu iti face griji, esti perfecta.

| Victoria a răspuns:

Este greutatea aproape ideala. Greutatea optima se socoteste scazand 10 din inaltime. Deci, la 1. 56 inaltime ar trebui sa ai 46 kilograme. Dar si 45 e foarte bun.

| l0rre a răspuns:

E buna greutatea ta! trebuie sa te mentii asa.

| Dizzy a răspuns:

Esti perfectawinking

| irina222 explică:

Nu nu m`ai jignit, multumesc.happy

| drg1994 a răspuns:

Aaa pai cam asa este bine dar totusi cred ca e mai bine sa slabesti pup sper ca nu team jignit! pa

| justmee a răspuns:

In general ar fi ok. Dar si eu am 1, 58 si 48 de kilograme si vreau sa slabesc!

| pisy98maria a răspuns:

Parerea mea este ca ai o inaltime buna in comparatie cu greutatea desi, eu am 1. 58 si 42 kg! nu te speria dar nu e nimic! este ok big grin