| irina222 a întrebat:

Cate kilograme ar trebui sa am la 12 ani, clasa a6-a? [Am 1.56]

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cam 48 de kilograme.

| Elena1234456 a răspuns:

Ai mai pus odata intrebarea draguta.

| costymaximus a răspuns:

46 kg.

| princessmary a răspuns:

Pai maxim 46, asa cred eu, dar trebuie minim 32

| Crs a răspuns:

In jur de 46 de kg.

| TeoIonela a răspuns:

O luam de la capat? deci trebuie sa ai in jur de 46 de kile...

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Eu am auzit ca din cm tai scazi 10. In concluzie ar trebui sa ai 46 de kilograme.

| alexalex_4797 a răspuns:

Pt ca esti fata 43-47kg

| madalykuka a răspuns:

Da cam 44,,, cam asa,,, sau pana in 49,,,
cam asa e indikat da asta nu inseamna ca daca ai cu 2 kile mai mult sau mai putin arati rauwinking

| madalynaaa a răspuns:

Eu la 11 am 40 normal big grin

| allexa96 a răspuns:

Eu am 47 de kg la 1. 67.(claasa a7a)

mananc intr`una dar nu se pune nimicthinking
fiecare cu metabolismul ei depinde de persoana cate kg arewinking

de ex.mama unei colege de ale mele are 47 kg:Okt mine:O si fisa are 57 de kg.deci depinde de om.
winking