| justsmillle a întrebat:

TPU.
Am 14 ani si am o problema!
Am carne deasupra parului pubian si de aceea nu pot purta pantaloni mulati! Si daca port, trebuie sa acopar peste cu o bluza\tricou! Cand vreau sa-mi bag bluza in pantaloni, ca asa e acum la moda, nu pot! Pentru ca apoi, se va vedea ca am organ genital masculin nu feminin! Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește Muntelui lui Venus, nu carne!
Te îmbraci cu ce te avantajează, nu cum se poartă la modă, învață să gândești!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai daca esti baiat, tu vrei sa umbli in colanti? fiecare se adapteaza in functie de fizicul pe care il are, iar daca din pacate avem si ceva defecte, ne adaptam situatiei, nu crezi?
O zi buna sa aihappy

| justsmillle explică (pentru caramela):

Sunt fata.

| caramela a răspuns (pentru justsmillle):

Poate esti un pic grasuta?

| crytical a răspuns:

Esti fata sau ce?