| sangerosulel a întrebat:

Am 14 ani, sunt baiat si am crescut foarte mult, am 1.75. Sunt slab, dar nici foartr. Vreau sa ma ingras, adica nu sa fiu gras, dar sa arat ca omu.Am pus la categoria asta in caz ca imi puteti spune ce ar trebui sa mananc, dar fara grasimi multe si prajeli.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Mananca sanatos si fa sport!

Răspuns utilizator avertizat
| MissAnonimus a răspuns:

De ce nu incerci sa practici un sport? Musculatura ta va fi foarte fericita, si mna o sa arati bine, te citez''ca tot omu' '' =]] Mda.

| sangerosulel explică (pentru MissAnonimus):

Pai fac ski de performanta si inot. Eu cred ca e de ajuns happy