| robandu99 a întrebat:

Buna tpu..am 16 ani si am ceva probleme cu slabitul..de curand am auzit de un nou medicament numit Visislim( sau ceba de genu) care da rezultate la multi.problema e ca vreau sa stiu daca a mai folosit cineva de varsta mea medicamentul si vreau sa stiu daca a avut rezultate. dau funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Fara sport si dieta nu sunt slabe sanse sa slabesti decat doar 1-2 kg.In general astea pentru slabit fac rau stomacului si organismului.Nu toate.Insa daca vrei neaparat sa iei ceva supliment incearca ceva natural, din plante nu chimicale.Si ceva de calitate, de la o firma renumita nu orice fel de bazaconie daunatoare.Sanatate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Medicamentele de slabit nu dau rezultate, doar deregleaza si distrug organismul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă/cât este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Oricum, NU se folosesc produse/suplimente pentru slăbit în cazul persoanelor minore!
Dacă este nevoie, trebuie să slăbeşti "natural".

Toate cele bune.

| Alice00799007 a răspuns:

Visislim a folosit tatal meu (stiu ca nu-i de aceeasi varsta dar mnea)si nu prea a avut rezultate si a renuntat la el in fooarte scurt timp :3