| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU
Am cumparat ZENTEL 0.4 g/10ml pentru paraziti intestinali din cate am citit am realizat ca trebuie sa iau unu flcaon de 10ml pe zi timp de 3 zile.Dar nu sunt sigur ma puteti ajuta sa stiu exact
FUNDAAAAAAAAAAAAAAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Eu zic sa nu te tratezi astfel, deoarece medicamentele mai rau iti fac! Trateaza-te cu produse naturale, ca rezolvi rapid! O zi buna si daca ai nevoie de info, da-mi mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger). Sanatate!