| Bărbatul007 a întrebat:

Buna,va rog raspundeti doar daca sunteti pe subiect.Stiti cumva ce medicament mai puternic as putea sa iau în afara de Zentel, pentru paraziti intestinali? Mentinonez ca am 21 de ani.Va multumesc, anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Salut! Mergi la medic din nou! Cu paraziții nu e de joacă. Naturistele pot da rezultate dar e pe riscul tau daca nu. Paraziții trebuie eliminați! Nu e o urgență dar nici de așteptat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa iei in fiecare zi acele pastile timp de 5 zile alaturi de 5-10 catei de usturoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usturoiul e cel mai tare medicament.
(Consumat zilnic, câte 5-10 căței)