| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de catva timp in coace transpir la testicole si miroase foarte tare a acru si nu ie vorba de dus ca fac dus tot la 3 zile si nu depun efort sa zic ca dinaia transpir ca marg doar la scoala si vin acasa asta fac toata ziua va rog un sfat. Scuze deaca am ceva greseli de ortografie dar postez intrebarea de pe telefon

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te speli ingrozitor de rar si este normal sa mirosi foarte urat. Iginea minima impune doua dusuri pe zi: unul dimineata si unul seara. In nici un caz nu te spala mai rar de atat. Cand depui efort, te mai speli o data, dupa efort.

Abh
| Abh a răspuns:

Organele genitale se spala zilnic, mai ales dupa ce ai scaun.

NOname
| NOname a răspuns:

Din moment ce te speli o dată la 3 zile, nu înţeleg ce aşteptări mai ai. Ca să nu ai un miros neplăcut, trebuie să te speli zilnic, dimineaţa şi seara.

| justitiarul a răspuns:

Mare ti-e gradina Doamne!
Bine ca nu te speli la 7 zile, ca iti dai seama ce duhori ai imprastia in jurul tau.

| Zazu a răspuns:

As mai adauga o mica chestiune; schimba-ti si chilotii cand te speli, nu uita si sosetele.

| KodrutZ a răspuns:

Spala-te ZILNIC in zona cu pricina, eventual chiar dimineata SI seara.

| Felys a răspuns:

Vai de mine, cum la 3 zile odata, si te mai miri ca mirosi urat, a ce ai vrea sa mirosi daca nu te speli, a trandafiri?

| DNSK a răspuns:

laughing)) ma mir k ai postat intrebarea! laughing) buh..pff..nu mai zic nimic!