| Laptecucereale a întrebat:

Am o problema. De mai mult timp, am o scurgere maronie. Luna aceasta am avut-o in urma cu cateva zile. Nu in cantitate mare, dar cam in fiecare zi timp de 3-4 zile. Luna trecuta am avut scurgerea dupa menstruatie. Luna aceasta trebuie sa imi vina menstruatia. Ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu stiu, depinde unde ai scurgerea...
Si eu am o scurgere la chiuveta, tot asa, maronie. Mi s-a spart sifonul crying

| nico097 a răspuns:

Normal cand ai scurgere vaginala maronie este semn ca iti vine menstruatia pe langa alte semne sani umflati dureri de burta mijloc spate.

| Laptecucereale explică (pentru nico097):

Luna trecuta am avut scurgerea dupa menstruatie

| nico097 a răspuns (pentru Laptecucereale):

Pai pe mine ma tine 3 zile menstruatia si 3 zile scurgerea vaginala asa este normal.Dar daca ai dupa o saptamana 2 de la menstruatie e bine sa mergi la un ginecolog fara teama si fara jena iti va spun ce este de facut.