| Cuppycake001 a întrebat:

Hello! De cateva zile scurgerea am observat o scurgere maronie pe slip. Vreau sa mentionez ca sambata, adica in urma cu 4 zile am consumat alcool, si am facut si un dus cu apa rece. Insarcinata nu sunt pentru ca mi-a venit deja menstruatia si de atunci nu am mai intretinut niciun contact sexual, si nici nu are cum sa'mi vina menstruatia, mai sunt 2 saptamani pana atunci. Ce crede'ti ca poate fi?

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Scurgerea maronie tot un fel de menstra este, nu cumva sa fie ciclu peste sarcina. Fa totusi un test de sarcina dimineata din prima urina.