| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema la ochiul stang de aseara ma durea cand clipeam iar dimineata mi s-a umflat unpic partea de jos a ochiului si tot ma doare unpic cand clipesc mentionez ca am 15 ani si o miopie de 1, 25 parca la acest ochi si nu as avea alergie la ceva
Daca mi-ati putea spune ce as putea avea?
P.s va rog nu scrieti du-te imediat la doctor ca oricum ma duc daca nu mi se dezumfla dar as vrea un sfat de la cineva care poate s-a confruntat cu aceasta problema.multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biancaanamariat a răspuns:

Ulcior sau poate ti s-a umflat din cauza aerului conditionat sau expunerea la vant puternic. trece repede.se mai intampla

2 răspunsuri:
| MooN204 a răspuns:

Ai stat cumva cu ochii in apa foarte mult timp? Daca da probabil e conjunctivita, ATENTIE, nu folosii ceai de musetel! Face mai rau!

| davidiu a răspuns:

Nu sunt foarte sigur dar cred ca ai conjunctivita