| LittleRose a întrebat:

Am o problema mai jenanta. Odata cu venirea verii transpir excesiv la fund, se vede orice pantaloni as purta, nu conteaza materialul, se imprima pe locul in care am stat.Va rog mult de tot orice solutie este binevenita. Fundita mare+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa porti fuste si cred ca din causza ca fundul tau contine multagrasime poate daca slabesti...si poate ca daca porti mai mult in inul lasa pielea sa respire dar nu stiu sigurdaca merge siun sfat:daca nu functioneaza nu mai sta jos! fundita?

3 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Epileaza-tehee hee,habar nu am

| Unforgetit a răspuns:

Incearca sa iti pui o compresa cu apa rece, sau sa incerci sa te mai misti din cand in cand de pe locul pe care ai stat.

| pink_7086 a răspuns:

Sa nu mananci multa sare...