| TeOdOrA112 a întrebat:

Am o problema. Mama mea are dureri ingrozitoare de spate de 10 ani. Dar are o fobie de doctori si vreau sa ii cumpar un fel de... proteza de spate. cum sunt in reclame. pe ea o doare in partea de jos a spatelui si la umeri. miati putea da niste exemple de astfel de. aparate si sa imi spuneti si pretul. Va rog frumos de tot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| secretlove2014 a răspuns:

Daca se ducea la timp nu mai trebuia sa astepte 10 ani de dureri si suferinta, asa problema se poate sa se fi agravat, sa stii ca desi e greu cu bani ca la toata lumea de altfel in sanatate se merita sa investesti ca e cea mai scumpa din tot ce exista.sunt la farmacie geluri pentru dureri cu care i faci masaj, intreaba la farmacie nu te uita dupa fel de fel de aparate ca nu-s bune decat pentru reclama