| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema pe dintele din fata am o pata galbena de cand mi-a crescut, a mai avut cineva? sau cine imi poate spune cum sa scap de ea la dentist sau acasa nu conteaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bogdanys a răspuns:

Buna! Ai mai reusit sa iti rezolvi pata de pe dinte? Daca da, as fi foarte curios cum ai procedat, deoarece si eu am aceeasi problema ca tine... Multumesc anticipat pentru raspuns.

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Buna,sunt consilier pentru un stil de viata sanatos Incearca o pasta de dinti naturala fara fluor, din aloe vera si propolis, Daca doresti mai multe detalii si vrei sa o iei, imi lasi un mesaj

| danutzadanydany a răspuns:

Buna.dentista mea mi-a spus ca sunt persoane care au mai multe culori pe dantura.Nu este nici o problema doar ca in locul tau as merge la dentist pentru ca asa se manifesta si caria inainte sa se innegreasca si asa am avut si eu si mi s-a pus un tratament dar la cabinetul stomatologic.mergi cu incredere