| AlexandruLeulet a întrebat:

Buna TPU.
Am un cucui mare. sad
Cum scap de el?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Batista umeda cu apa rece, stoarsa bineinteles, asta inseamna umeda. Ideea e sa fie rece. Aplic-o pe zona respectiva! Poti sa o bagi si la congelator, asta daca nu e o urgenta(nu te doare prea tare). Ai grija la partea asta a corpului, creierul si vasele de sange din zona capului sunt sensibile. Sanatate!

| Elegant a răspuns:

Pune o compresa cu apa rece. Nu ai ce face, o sa dispara in timp.