| Andreyutz_Andrey_1997 a întrebat:

Aseara am avut banchetul de clasa a8a, si seara am avut un cerce. Am fost la baie sa il bag. L-am bagat direct cu cercelul nu mi-am mai dat gaura cu acul. Cercelul nu a fost dezinfectat deloc. Cate sanse sunt sa se infecteze? Ma doare foarte putin. Si l-am tinut doar 7 ore in ureche.
Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu ai patit nimic pana acum nu cred ca o sa mai patesti ceva dar pentru siguranta puneputin spirt pe cercel si pe ureche