| Andreea202 a întrebat:

Astazi am carat niste paleti si apoi m.am trezit cu un junghi in spate in parte dreapta. Am luat un paracetamol dar tot ma doare. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DragosTrandafir a răspuns:

Utila ar fi o alifie pentru dureri de preferat cea mentolata pentru cai, vorbesc foarte serios, numele produsului : Eqvagel se gaseste foarte usor in Romania prin farmacii, bafta

| Andreea202 explică (pentru DragosTrandafir):

Am dat cu Fastum Gel este bun?

| DragosTrandafir a răspuns:

Tot ce poti face este sa astepti in speranta ca gelul acela functioneaza, daca acesta nu o face iti recomand sa te interesezi mai bine poate fii ceva mult mai grav decat pare a fi

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Poti aplica antiinflamator crema local e foarte bun. E de la efort cel mai probabil si eu patesc asa.