| anonim_4396 a întrebat:

Deci să vă zic ce mi s-a intâmplat.Aseara m-am culcat cu tricou pe mine. Dimineata m-am trezit fără el.
Ce s-ar fi putut intămpla si cine m-ar fi dezbrăcat in somn?

25 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ai fost dezbracat de Baba Cloanta, ciorditoarea de tricouri, mici, manele si tuica. Asa am patit si eu. Mi-a furat tricoul de pe mine cand am adormit.

| Ashadow a răspuns (pentru Polaris):

And all started with the bing bang.

| Polaris a răspuns (pentru Ashadow):

Primele 3 sezoane > ultimele 3 sezoane.

| Holocaust a răspuns:

Erai mult prea fierbinte pentru tricoul ala...
http://i.imgur.com/LXkvw9i.gif

| Ashadow a răspuns:

Exista o singura posibilitate: ori ai crescut excesiv in somn(dar nu foarte mult, cam cat Yammy) si tricoul a plesnit, ori mananci Finetti in somn si tricoul a avut aceeasi reactie.
In ambele cazuri multumeste-te cu faptul ca te-ai trezit cu chilotii pe tine.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Păi m-am trezit in boxeristraight face

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Eu am crezut ca te-ai trezit in pat...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Apropo.oare o să ajung ca Yammy? Adică sunt foarte inalt pentru vârsta mea.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Depinde cum te porti cu Aizen.

| W3R4 a răspuns:

Mami tău.winking
Io de multe ori adormeam în sufragerie pe la ora 8, şi mă trezeam pe la 12 să beau apă.
De prea multa oboseală cred că am căzut în bucătărie,şi am adormit pe gresie! (a,ce bine era...aşa rece)
Iar mama a auzit ca sforăiam,şi a venit să mă care din bucătărie în dormitorul meu.
Mama a încercat să-mi dea tricoul jos, dar cum eu eram somnoroasă, nu ştiam că cea de lîngă mine era mama, am crezut că e vreun nesimţit.
Şi cînd i-am tras o dreaptă peste ochi.a apucat-o somnu', şi a adormit lîngă mine.

În concluzie:...vezi ce face mama ta... poate i-ai învineţit vreun ochi.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Cănd am intrebat-o dimineată a zis că sunt nebun si ca fac năzdrăvănii in somn.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Aham...înţeleg...big grin

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Poate prietenul tau, sau fratele tau

| єχcєєℓ a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Prieten n-am...sunt băiat.Nici frate n-am.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Atunci este greu de spus

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Admiratoarea ta secreta s-a furisat la tine in casa si ti-a luat tricoul pe post de suvenir.

| 00AName00 a răspuns:

El s-a dat jos singur.S-a saturat sa stea tot timpul nimai pe tine.

| Weedier a răspuns:

Hmm...m-ai pus pe gânduri. Oare chiar există extratereştri?

| TheDifference a răspuns:

Ursuletul de plus cu care dormi

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

O gajyca.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Tu. >.<. Da-mi funda ca am gasit raspunsul. laughing...
Tu, tu te-ai dezbracat de prea multa caldura.

| Chronicles a răspuns:

Poate ai avut un vis umed şi te-ai dezbrăcat în timp ce îţi frecai mâna de...

abdomen.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Chronicles):

Nu mai are farmec daca o tot lungesti atata.

| IchigoFullbring a răspuns:

Scuze sad
eram curios cum arati fara tricou! x_x
in legatura cu tricoul e la spalat nu iti face griji ti-l dau inapoi dupa ce se usuca big grin