| 24082000 a întrebat:

Azi-dimineata m-am trezit cu o durere de burta in partea stanga jos si in acelasi timp ma durea si piciorul si acum inca ma mai doare! De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

La medic, azi! E simbata, stiu; mergi la urgente.

| cBlc a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......20916.html

uite un site despre majoritatea motivelor pentru care apar dureri in partea stanga. Sfatul meu este sa te duci la medic.El o sa iti spuna exact de ce si cum sa te faci bine!