| NissanNavara a întrebat:

Cum te simti cand nu mai ai energie? adica cand nu mai ai calorii, ex: mananci 200calorii si arzi 300. dupa ce ramai fara calorii corpul va arde din grasime pentru energie? funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Corpul va arde din grasimi iar apoi din masa musculara.

| Apocaliptic a răspuns:

Da.
Cica poti sa si arzi pentru ca corpul nu mai poate arde nimic(daca nu ai grasime pe tine, ceea ce este oarecum imposibil).
Daca stiai deja raspunsul, de ce ai mai pus intrebarea asta aici? Ai vrut sa fii sigur? Ei bine, esti sigur acum?

| NissanNavara explică (pentru Apocaliptic):

Inteligentule citeste mai atent inceputul intrebarii

| Apocaliptic a răspuns (pentru NissanNavara):

Eh, scuze.
Transpiri mult, te inrosesti, respiri greoi, te simti fierbinte si nu mai ai energie.
Bucuros?

| Nelutsa a răspuns:

Da corpul va arde din grasime pentru energie daca tu nu mai ai calorii!