| Sebastian74 a întrebat:

Buna TPU dau funda XD! cu mult timp in urma luam tussin forte in supradozaj pentru a ma droga (am trecut cu bine peste asta) acum am tuse seaca si mama mi a luat tussin forte! sunt sub tratamentwinking intrebarea mea este daca exista vreo schimbare gen sa ma sint drogat dupa un timp de utilizare al medicamentului? gen nu stiu efecte pe termen lung?
incerc sa ma feresc de asta ca sa stiti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Pai daca nu o iei in supradoza nu cred ca ai de ce sa te simti drogat. Probleme pot aparea la efectele tratamentului : medicamentul nu si-ar mai putea face efectu sau poate avea un efect negativ, dar astea se intampla rar. Efecte pe termen lung nu cred ca e posibil sa apara. Sanatate!

2 răspunsuri:
| neanderthalfararusine a răspuns:

Ei pe pu la. nu devine nimeni dependent de la tussin forte, probabil nu stii ce sa mai zici.

| spumiii a răspuns:

Posibil happy du-te la un doctor. sau psiholog. si te va ajuta :p