| DamianBlack a întrebat:

Buna tpu.De 2-3 zile simt o greata si nu pot manca nimic, cum imi bag mancarea in gura simt ca imi e greata si imi vine sa vomit.Ma doare burta dar nu pot manca nimic.Totul a cam inceput de cand m-am indragostit de o fata si nu am mancat o zi, dar poate nu e asta cauza.Stie cineva ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Să nu ai ulcer sau gastrită şi tu să confunzi cu fluturaşii din stomac.

| DamianBlack explică (pentru mudokins78):

Si e periculos daca am ulcer sau gastrita? Pentru ca sunt cam speriat.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Păi mergi la medicul de familie, nu sta cu curu pe cămaşă. Sănătate multă.

| Kiwibibilă a răspuns:

Am păţât şi eu din astea cu dragostea. Vreo 2 săptămâni nu puteam să mănânc nimic. Ai mei m-au dus şi la medic pentru că ziceau că m-am îmbolnăvit, dar nu aveam nimic.