| Șosețică a întrebat:

De cateva zile am furnicaturi pe piele, am facut deja varicela...
Ce mi s-a intamplat? E cumva o boala? Daca da va rog spunet'mi...
Daca se poate si cum se poate trata

Multumesc si dau si fundooi si la celelalte folositor tongue happy
Va rog fara raspunsuri prostestiwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| babytzu_8421 a răspuns:

Pai sa stii ca varicela si celelalte bolii le poti face de trei ori. Verisoara mea a facut si cand era mica si acum 2 saptamani a facut din nou si are 22 de ani. Deci se poate face de trei ori... Mie asta mi-a spus doctorul.Deci sper sa-ti fi fost de ajutor. Funda?love strucklove strucklove struckbig grinbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se trateaza,o sa inceteze sa te manance in timp, stai linistita ca nu dureaza mult mancarimile, funda?