| Maney31 a întrebat:

de cateva zile am niste bubite mici in josul capului penisului, nu ma doare sau mananca, poate sa fie din cauza desprinderii fortate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa fie vorba de niste glande sebaceeasa numitele papule perlate"", ce se formeaza pe coroana glandului in imediata apropiere a santului balanopreputial.Nu te afecteaza medical, pot sa te afecteze doar vizual ca si aspect nu tocmai placut/frumos. Citeste urmatorul material : http://www.romedic.ro/papule-perlate-peniene. Multa sanatate.

| Maney31 explică (pentru corbulalbrosu):

Iti multumesc, dupa cum ai spus si tu nu cred ca este cazul de o problema medicala, le am de ceva timp si daca era asa ceva cu siguranta erau si efecte, dar am citit undeva ca poate sa fie de la desprinderea fortata a pielitei. Toate cele bune!

1 răspuns: