| Măăgdii a întrebat:

de câteva zile, simt o durere insuportabilă la sânul drept, undeva în partea exterioară, lângă subraț. când îl masam, am simțit ca un fel de nodul acolo și a doua zi durerea creștea. abia dacă pot atinge zona. mai noi, mamelonul mă ustură foarte tare și sânul meu e umflat și e mai mare decât stângul ( înainte stângul era puțin mai mare ). țin să menționez că perioada ' roșie ' a trecut de 2 săptămâni.
mulțumesc anticipat :***

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LiliaV a răspuns:

Buna Măăgdii, ar trebui sa te consulti cu un medic, parerea mea e ca nu ar trebui sa asculti sfaturi in privinta aceasta de pe sait...caci cu asa probleme trebuie sa fi-i foarte atenta...succese!

| Măăgdii explică (pentru LiliaV):

Mulțumesc frumos pentru sfat. mâine o să mă duc la medic :*, durerile continuă din ce în ce mai tare la ambii sâni sad. :*

5 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Asa am patit si eu acu cativa ani si m-am speriat si am fost la ginecolog si m-a consultat si mi-a zis ca nu am nimic e din cauza hormonilor ca s-au dereglat

| ANDREIAd a răspuns:

Fa-ti un control la medic. nimic din ce spunem noi aici nu poate fi in totalitate adevarat. noi dam doar cu presupusul. ne e de joaca cu durerile astea

| Măăgdii explică (pentru ANDREIAd):

Mulțumesc pentru sfat :*:*

| ANDREIAd a răspuns (pentru Măăgdii):

Foarte bine. sper sa fie totul bine. big grin