| Numai e:) a întrebat:

Crema de galbenele(de la farmacie)este buna pentru tenul gras?(si cu cosuri)[fundita]

5 răspunsuri:
| MarYoBenucci a răspuns:

Sfatul meu ia`ti un sapun dove spala`te de 3 ori pe zi daca se poate (dimineata dupa-amiaza si seara inainte de culcare) si ai sa vezi rezultatele in numai cateva zile.

| cristiancristir a răspuns:

Incearca sa iti dai pe fata inainte de culcare cu o felie de portocala sau grefa sau lamaie. Rezultatul e garantat.

| ilovemusic a răspuns:

Da este foarte buna si am vazut la o prietena ca face minuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarta buna, dar te as sfatui sa ti cumperi si cutaden.eu cand vin acasaa intai imi dau un strat foarte subtire de cutaden pe fata ca sa imi usuce cosurile dupa ce intra in piele imi aplic crema de galbenele... dupa 2 zile vei avea o fata de invidiat crede ma

| sharpeyhanna a răspuns:

Da e buna dar si o crema de cosuri sau mai bine de fata ar fi si mai buna