| raul20122 a întrebat:

Buna TPU
, dermatologul mi.a prescris Azitrox ca pastila, Brevoxyl dimineata si dupa-masa iar seara isoterxin. Eu am aproape 2 luni de cand folosesc Brevoxyl si acum mi.au iesit si mai multe, mult mai multe de cand aveam la inceput, pe 25 am iarasi programare la dermatolog dar vreau si sfatul Dv., o farmacista dermatoloaga mi.a spus ca Brevoxyl prima data poate sa scoata toate impuritatile la suprafata si apoi le trateaza, dar vreau sa stiu daca e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Este ok.le scoate mai apoi sunt eliminate ..mergi in continuare la derma!

| raul20122 explică (pentru Justmed):

Vrei sa zici ca e normal, adica asa face Brevoxylul scoate mai multe cosuri la suprafata si apoi le vindeca?

| andreyutzha a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim mai bine decat ei, ei sunt specialisti in asa ceva.cand mergi acum la dermatolog spune-i.el v-a sti cel mai bine ce sfat etc sa-ti dea:*