| raul20122 a întrebat:

dermatologul mi.a prescris Azitrox ca pastila, Brevoxyl dimineata si dupa-masa iar seara isoterxin. Eu am aproape 2 luni de cand folosesc Brevoxyl si acum mi.au iesit si mai multe, mult mai multe de cand aveam la inceput, pe 25 am iarasi programare la dermatolog dar vreau si sfatul Dv., o farmacista dermatoloaga mi.a spus ca Brevoxyl prima data poate sa scoata toate impuritatile la suprafata si apoi le trateaza, dar vreau sa stiu daca e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Thisistheanswer a răspuns:

Salut,nu baga in seama sfaturile medicilor incompententi happy. Daca ai probleme cu acneea, eu stiu cu siguranta solutia. Pana acum 2 luni am avut o acnee profunda si juvenila,si mi-au recomandat fel de fel de medicamente si pastile,si mai rau imi apareau. Acum pot sa zic ca m-am nascut a doua oara si nu-mi vine sa cred cat de repede m-am curatit la ten, am gasit ceva foarte benefic si foarte eficient, niste produse extraordinare impotriva acneei. Daca esti interesat de mai multe detalii, te rog sa-mi scrii, te pot ajuta cu cu sigurantahappy.

| raul20122 explică (pentru Thisistheanswer):

Sunt interesat cu siguranta.

| Thisistheanswer a răspuns (pentru raul20122):

Ok,deci eu am o solutie. Dar acest tratament nu se gaseste pe la noi, trebuie comandat printr-o cosniliere, eu acum am devenit consilier pentru un stil de viata sanatos. Pai in cazul tau, iti recomand ce am folosit si eu. Un gel pur stabilizat pe baza de aloe vera, care se bea dimineata si seara cate 50ml inainte de masa cu o jumatate de ora, apoi pulverizatorul, spray care conine 473ml care are deosebite proprietati curative si propolis. are componente principale: 78% gel stabilizat de aloe vera,propolis,extract natural de musetel, galbenele,coada soricelului,cimbrisor,papadie,salvie,eucalipt,ghimbir, limba mielului, floarea patimilor, tocoferol. si se utilizeaza in acnee profunda, in tratamentul arsurilo, psoriazis si multe altele si apoi sapunul natural pe baza doar de aloe si crema cu propolis. Tot tratamentul te costa cam in jur de 300Ron si iti ajunge cam o luna jumatate. Eu cu aceste produse m-am facut bine, sunt extraodinarehappy... Daca te intereseaza, imi trimiti mesaj si pe id-ul meu de mess simona_a92. pa pa.