| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata m-am trezit cu o parte amortita a capului mai exact partea stanga. Ce ar putea sa fie? Nu mi s-a mai intamplat pana acum straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

In urma unei febre musculare... A doua zi te trezesti cu muschii amortitibig grin
Si nu e nu stiu ce, e temporara!

Răspuns utilizator avertizat
| luckwelt a răspuns:

Nu te ingrijora eu fac foarte mult sport zilnic si mise intimpla asta in fiecare zi, ti-ai sucit gatul nu e nimic grac fa cateva exercitii cu gitul de exemplu:inainte inapoi dreapta stinga sau fa rotatii.

| superboy9999 a răspuns:

Ai racit.ai torticollis...o sa-ti treaca daca te dai cu fastum gel. funda?

| YONTU a răspuns (pentru superboy9999):

Torticolis apar numai in zona gatului...

| superboy9999 a răspuns (pentru YONTU):

Si in zona aia...mama e medic deci...

| YONTU a răspuns (pentru superboy9999):

Scz... Am inteles in partea "corpului".