| PopuBogdan a întrebat:

Bună,m-am trezit azi dimineață cu partea stângă a fetei amorțită și nu pot sa o mișc bine,nu pot sa beau ușor pentru că nu pot să îmi țin buzele strânse în partea stângă, țin să menționez că am 13 ani și ieri mi de zbătea ochiul stâng și îmi curgea. Niste sfaturi va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| emilianomaro a răspuns:

Este posibil sa fi adormit si sa iti fi amortit fata din cauza diminuari circulatiei sangelui in acea parte a fetei sau du-te la doctor deoarece te-a tras curentul si poti ajunge chiar sa iti paralizeze partea aceea a fetei.

| PopuBogdan explică (pentru emilianomaro):

Sunt la spital acum si îmi face un fel de tratament

1 răspuns: