| anonim_4396 a întrebat:

Buna,deci am o problema tot m-am abtinut de la mancare ca vroiam sa slabesc si cum sunt de dupa masa la scoala manacam dimineata si atata acum nu mai pot sa mananc aproape nimic am o senzatie de greata, si ma doare stomacul din cand in cand ce s-a intamplat stiu ca am facut o greseala facand asta ..cum pot sa mananc din nou normal si un sfat pentru fetele care vor sa slabeasca sa nu faceti ca mine happy

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Bine ca te-ai oprit la timp.Reancepe cu salate de legume\fructe,evita carnea si cartofii prajiti in ulei, orice produs,, fast food,, pastele in exces si bauturile carbo-gazoase. Elimina complet sosurile pe baza de faina, redu painea.Consuma carne de pasare, peste, legume, mai mult inabusite.Fa pauza de 3-4 ore intre consumul de fructe si hrana, pentru a evita fermentarea.Si fa miscare, de orice fel.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat