| NissanNavara a întrebat:

sunt baiat am 168cm, 52 kg si am o problema destul de serioasa: transpir foarte mult la fund crying. V-am spus inaltimea si greutatea sa stiti ca nu sunt obez, nici macar "gras" dar totusi transpir foarte mult, cand e cald sau depun ceva efort. nu as avea nimic impotriva daca as transpira pe fata sau sub brat dar la fund se vede foarte tare cand port pantaloni mulati. ce poate fi? ma puteti ajuta? funda celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheSmith a răspuns:

Foloseste lenjeria din bumbac...fa sport, nu mai manca toate prostiile! Succes!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Renunță șă mănânci iute, acru și sărat! Spalăte zilnic și dă-ți cu alcool sanitar apoi aplică o pudră.

Răspuns utilizator avertizat