| X3RO a întrebat:

Eu in general sunt destul de slaba. Nu sunt "plata", dar nici nu am mari probleme cu greutatea. Am cam 55 kg la 1, 72 inaltimea. Am maini subtiri, nu mi se vede burta, dar am picioare destul de mari si nu ma simt bine cand port pantaloni scurti sau mulati. Aveti niste idei care ma pot ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poarta pantaloni trapez! Am vazut ca a revenit moda de cand eram eu tanar: http://bit.ly/2JjnoHg

| Plato a răspuns:

Alearga.

| laSoledad a răspuns:

Poarta fuste. Corpul tau are inaltimea si greutatea perfecte pentru ele. Nici nu stii cate fete scunde si-ar dori sa poarte fuste mai des, dar nu prea le sta bine in ele. Asa ca, profita de atuurile corpului tau si poarta mai des fuste. Si sunt fuste pentru orice eveniment, si mai casual si mai pretentioase. Sunt mai feminine si mai classy decat pantalonii scurti.

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru laSoledad):

De ce unei fete scunde nu ii sta bine in fusta? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta arati prea bine la inaltimea si greutatea asta. Deci nici sa nu te aud. Bucura-te ca ai picioarele mai mari, altele au partea de sus mai mare si se vede ciudat

| GirlOnline81 a răspuns:

Una dintre variante ar fi sa-ti lucrezi picioarele. Sau poti imbraca pantaloni care sa te avantajeze.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Apuca-te de Calisthenics

| Cristiaanandrei a răspuns:

Sa te apuci de alergat, sala, sport. Este singura si cea mai logica solutie. Daca ai venit sa cauti alta imi pare rau nu exista.

| Sebastiann7 a răspuns:

Fa sport si mananca sanatos! Totul e in regula.

| George454 a răspuns:

Simte-te bine in pielea ta, orice femeie e frumoasă în sinea ei, nu conteaza nimic altceva decât să te împaci cu tine?