| Spee a întrebat:

Salut nu stiu ce am dar in ultimele 2 zile transpir, isa nu stu de ce nu e cald afara nu mie cald si nici nu fac efort sau sa alerg.
Va rog imi puteti spune ce am sau macar ce as putea face sa nu mai transpir asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi o raceala, ori o boala de plamani.
Alte simptome mai ai?
Nu ezita si cere sfatul unui medic.
O zi buna sa ai si sanatate multahappy

| darrio2007 a răspuns:

Este un inceput de raceala.

| Spee explică:

Atunci ce as putea face sa nu mai transpir asa?

| Spee explică:

Nu fac sport fac parte dintr-o echipa de footbal si atat transpir si nu stiu de ce da is la inceputul unei raceli
poate asta o fi