| Jalupro a întrebat:

Sunt nou pe acest site si vreau sa va pun o intrebare.
Cine a folosit Cybele Scargel (pentru cicatrici noi si vechi),imi poate spune cat de eficient este?
Eu am ramas cu niste cicatrci foarte urate (atrofice),in urma acneei si as vrea sa incerc aceasta crema, pana sa apele la tratamente profesionale...
Cine imi da un raspuns concret dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoxanaStan00 a răspuns:

Si eu am ramas cu cicatrici de la acnee si am folosit la recomandarea unui medic un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Pe mine m-a multumit rezultate, si chiar il recomand

| adecaba a răspuns:

Nu am folosit dar am o prietena care a folosit si din cate am observat noi nu a ajutat-o cu nimic.parerea mea e sa nu iti cheltui banii aiurea. Funda plz