| MadalinaMamasita a întrebat:

As vrea si eu o crema pentru petele cauzate in urma acneei dar vreau ceva sigur, poate fi si de la farmaciile naturiste accept orice sfat happy

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Suc de lamaie, stoarce lamaia, si sterge-te cu ea in fiecare seara happy

| florinrazvan a răspuns:

Si eu mai am cateva pete dela acnee dinealea maro care raman mult timp si nu am reusit sa scap de ele...cred ca trec dela sine pe o perioada mai lunga

| ChristinaDeath a răspuns:

Eu am scapat si de acnee si de urmele de dupa cu produse de la Avon, din gama clearskin. Pentru pete am folosit o crema roll-on in ambalaj gri. Din pacate nu tin minte numele, dar costa maxim 15 lei.

| Xyt a răspuns:

Eu folosesc de la farmacie o crema antibiotic Nidoflor.Sunt foarte multumita si da rezultate, nici nu este scumpa.Bafta! :*happy