| DeliaDelyDede a întrebat:

va rog sa nu radeti, dar de cateva zile cred ca sunt constipata si nu e doar asta dar ma ustura si foarte tare fundul si pasarica, dar ma spal in fiecare noapte si nu am facut XXX si nu m-am masturbat niciodata. Va rog funda sad nici nu mai pot dormi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mănâncă ciorbe şi supe.
O să treacă, stai liniştită.

| DeliaDelyDede explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Multumesc mult! Chiar acum ma apuc sa fac o ciorba de legume happy

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru DeliaDelyDede):

laughing))))))nu ma pot abtine sa nu rad la asa ceva. iarta-ma, nu problema in sine e amuzanta, dar modul in care ai scris e penal

8 răspunsuri:
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

O sa ma rog pentru sănătatea ta

| CoquiNessa a răspuns:

Zi ca nu mai poti sa te desarti, nesimtito!

| DeliaDelyDede explică (pentru CoquiNessa):

Nu-mi zici mie nesimtita da, poate te crezi perfecta, daca vr poti pleca de pe pagina

| Saphir100 a răspuns:

Se poate sa fii constipata, dar poate fi si o infectie urinara, vorbeste cu un adult care crezi ca ar putea stii raspunsul.
Nu ezita nici medicul

| DatAssss a răspuns:

WTF am I reading? laughing) Nu pot sa cred.