| Geo17 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o problema la ochiul drept,sub pleoapa simt o umflatura,si ca ma inteapa,indiferent daca clipesc,sau tin ochiul deschis/inchis! Ma jeneaza tare rau,imi lacrimeaza ochiul, nu foarte tare! Nu stiu ce s-a intamplat,dar de azi dimineata sunt asa! Nu stiu ce sa fac? Sa merg la medic, la un control? Ce credeti ca ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma!
Funda love struck!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Mergi la medic, la control. Cel mai bine, iti va da exact ce iti trebuie.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic, problema se poate agrava altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor neaparat.

| anacolda a răspuns:

Pune miere dizolvata in apa plata, in ochi, de cateva ori pe zi, pana nu mai doare.
http://vindecarenaturista.blogspot.ro/